40 + Live Stream sajtova za gledanje sportskih događaja

40 + Live Stream sajtova za gledanje sportskih događaja, uvodna slika.

Live stream ili prenos uživo je sjajna opcija za ljubitelje sporta i kladioničare koji žele da prate određeni sportski događaj.

Ponekad može biti teško pronaći live stream lokaciju na kojoj nesmetano možete pogledati uživo prenos utakmice vašeg omiljenog fudbalskog tima, tenisera, NBA košarkaškog tima, ili bilo kojeg drugog sporta.

Zbog toga smo mi u ovome članku sakupili 40 + live stream sajtova na koim možete gledati ućivo prenose svih sportskih događaja potpuno besplatno. Pa započnimo!

Lista besplatnih sportskih live stream lokacija

Na ovoj listi se nalaze sajtovi za besplatan uživo svih prenos sportskih događaja ukljućujući tenis, fudbal, NBA live stream, i mnoge druge.

Evo liste sa besplatnim sport live stream lokacijama:

  1. Live Stream (livestream.com)
  2. Live TV (livetv.sx)
  3. Tenis Uživo (tenisuzivo.com)
  4. Ja Gledam Online (jagledam.online)
  5. Live Score (livescore.com)
  6. Stream 2 Watch (stream2watch.is)
  7. Fox Sports Go (foxsportsgo.com)
  8. CBS Sports (cbssports.com)
  9. Video (video.laola1.at)
  10. ESPN (espn.com)
  11. Live Soccer TV (livesoccertv.com)
  12. Sky Sports (skysports.com)
  13. Sony LIV (sonyliv.com)
  14. Mama HD (mamahd.best)
  15. SportRAR TV (sportrar.tv)
  16. EuroSport Player (eurosportplayer.com)
  17. Stream Wop (streamwoop.com)
  18. The Tennis Channel (tennischannel.app)
  19. FromHot (fromhots.com)
  20. Stream Sports (streamsports.com)
  21. Boss Cast (Bosscast.eu)
  22. Sport Lemons (SportLemons.net)
  23. VIP League (vipleague.lc)
  24. Roja Directa (rojadirect.me)
  25. VIP Row (viprow.me)
  26. Sport Surge (sportsurge.net)
  27. 22 bet (link na našoj početnoj stranici)
  28. Mozzart (poseti kladionicu preko naše početne stranice)
  29. Premier (premier-kladionica.com)
  30. Williams (wwin.com)
  31. Sport Hub (sporthub.fun/rs/)
  32. EuroSport Player (eurosportplayer.com)
  33. Crick Free (crickfree.org)
  34. Hot Star (hotstar.com)
  35. BBC (bbc.co.uk)
  36. ITV (itv.com)
  37. My Cujoo (mycujoo.tv)
  38. Where S The Match (wheresthematch.com)
  39. BT (bt.com)
  40. DAZN (dazn.com)
  41. Ronaldo 7 (ronaldo7.net)
  42. First Row Sports (firstrowsportes.com)
  43. Mob Dro (mobdro.bz)
  44. NBA Streams (nbastreams.xyz)
  45. Sport Plus (en3.sportplus.live)

Najbolji sajtovi za tennis uživo prenos

Nakon što smo vam pokazali sve live stream sajtove koji su dostupni gledaocima sa balkanskih država, u ovom odjeljku ćemo izdvojiti one najbolje koji nude live stream tennis mečeve potpuno besplatno za gledanje i prenos uživo. Pa krenimo!

Evo top 5 live stream tennis lokacija:

  • TenisUživo (tenisuzivo.com)
  • SportPlus (en3.sportplus.live)
  • EuroSport Player (eurosportplayer.com)
  • SkySports (skysports.com)
  • BBC Sport (bbc.co.uk)

Top 5 lokacija za NBA live stream utakmice

Za mnoge sajtove koji nude NBA live stream prenos uživo gledaocima biti potreban VPN, jer svi američki sajtovi imaju zabranu emitovanja u balkanskim zemaljama kao što su Srbija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Slovenija, Crna Gora itd.

Postoji mnogo opcija gdje možete skinuti besplatan VPN i pratiti igre omiljenih košarkaških NBA timovba kao što su Denver Mavericks, Portland Trail Blazers, La Lakers, pa čak i domaću košarku i timove kao Partizan, Crvenu Zvezdu, Budućnost i ostale.

Ovde smo vam pripremili pet veb lokacija za koje vam nije taj program nije potreban i na kojim možete potpuno pratiti NBA live stream igre.

Evo top 5 veb lokacija za NBA live stream:

  • NBAStreams (nbastreams.xyz, nbastreams.to)
  • NBA (nba.com)
  • NBA Bite (nbabite.com)
  • WCF (worldcupfootball.me)
  • NBAStream TV (nbastream.tv)

Pogledajmo listu sajtova preko kojih možete gledati ućivo prenos za sve NBA igre uz VPN program:

  • DAZN (dazn.com)
  • FSL (Freestreams-live1.com)
  • Fubo (fubo.tv)

Sajtovi za prenos uživo fudbalskih utakmica

Gledanje uživo fudbalskih utakcima svih svjetskih liga je dostupno sa sljedećih sajtova.

  • Live Soccer TV (livesoccertv.com)
  • My Cujoo (mycujoo.tv)
  • Live Score (livescore.com)
  • SkySports (skysports.com)
  • Live Stream (livestream.com)

Najbolja mjesta za klađenje

Ako ste zainteresovani kako pronaći najbolja mjesta za klađenje putem interneta, onda za vas imamo rješenje. Na našem portalu smo spremili poseban odjeljak i vodič sa najboljim kladionicama na Balkanu.

Plus, osim listanih najboljikladionica možete pronaći savjete kako se bolje snaći u prilikom igranja online, plus naučiti trikove koje će vam pomoči da povećate svoje kladioničarsko znanje.

Naš tim eksperata se pobrinuo za svaki detalj i odgovorio na svako pitanje koje bi vam moglo zanimati pri klađenju online.

Pretplatite se da biste dobijali najnovije vesti, novosti i najbolje ponude iz vašeg omiljenog kazina.